חיפוש

איפה הכי משתלם לעשות ביטוח?

בחירה בביטוח מכל סוג שהוא זה לא עניין פשוט. מדובר בתהליך שמצריך היכרות ויישום של 4 צעדים בסיסיים. בירור שערכנו בנושא גילה שמעטים הם האנשים שמכירים בצעדים אלה מקרוב. החלטנו שלא להישאר אדישים לנתון המורכב ולקחנו את הנושא לידיים. בשורות הבאות נציג בפניכם את הצעדים הללו בהרחבה, כדי שתוכלו ליישם אותם ולבחור בפוליסה המשתלמת ביותר. 

 

הצעד הראשון – תבדקו מהו הצורך שלכם

אי אפשר לעסוק בבחירה מושכלת של חברת ביטוח, מבלי להציג בפניכם את הצעד הראשוני שיבחן את הצרכים שלכם. הרי לכל אחד מכם יש צורך אחר. קורא אחד עשוי לחפש ביטוח רכב, בעוד אחרים יתעניינו דווקא בביטוח בריאות או ביטוח דירה. נמליץ להכין מראש דף ועט, כדי שתוכלו להכין רשימה מסודרת של הדברים שחשובים לכם בביטוח. כך תוכלו ליישם את השלבים הבאים על הצד הטוב ביותר.

הצעד הראשון – תבדקו מהו הצורך שלכם

הצעד השני – תערכו סקר שוק

בשלב זה יש בידיכם את סוג הביטוח הנבחר. זו העת לבצע מחקר מעמיק שיאפשר לכם להכיר את הפוליסות של חברות הביטוח השונות שקיימות כיום בשוק. נמליץ לגלוש תחילה לאתר הומי – ביטוחים שמרכז את האינפורמציה שדרושה לכם בשלב זה. לדוגמא, עלויות, מוצרים ומוניטין של כל חברה.

נמליץ לבחור בחברה שיש לה רקע פיננסי חזק. שכן, פרמטר זה מעיד על היכולת שלה לשלם את התביעות העתידיות. כדאי שתקראו את הפסקה הבאה בעיון רב, אם אינכם יודעים כיצד לעשות זאת. שכן, זו תציג בפניכם את הדרך הטובה ביותר לאיסוף מידע רלוונטי בנושא.

 

הצעד השלישי – תחפשו המלצות

הגיע הזמן לחפש המלצות שנוגעות לחברות הביטוח שנמצאו כמתאימות במהלך הצעד הקודם. בשלב זה תצטרכו לשוחח עם חברים, קרובי משפחה, קולגות או שכנים, כדי לשמוע את חוות דעתם. חשוב לציין שניתן לקבל מידע עדכני בנושא, תוך קריאת ביקורות שנכתבו בפלטפורמות שונות ברשת, לדוגמא: רשתות חברתיות, פורומים, לשונית הביקורות של גוגל ועוד.

הצעד השלישי – תחפשו המלצות

הצעד הרביעי – תקבלו החלטה מושכלת

בשלב זה יש בידיכם את הפרטים החיוניים שיובילו לבחירה מושכלת של ביטוח. כעת עליכם להדפיס את הטבלה הבאה ולמלא בתוכה את האינפורמציה שאספתם בזמן שביצעתם את הצעדים הקודמים:

שם החברה הצעת מחיר מדויקת פירוט מלא של הפוליסה – ביטוח טיולים הערות
חברה לדוגמא 40 $ ליום כולל הרחבות: ספורט אתגרי, חילוץ והצלה, צד ג' ועוד חברה נחשבת ומומלצת
חברה נוספת 30$ ליום לא כולל הרחבות חברה שקיבלה הרבה חוות דעת שליליות

שימו לב, הזנת פרטים עדכניים בטבלה תאפשר לכם לראות את הנתונים מסודרים מול העיניים, כך שתוכלו לבצע את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם.

 

לסיכום

בחירה בביטוח משתלם מחייבת יישום של 4 הצעדים שהוצגו לעיל. כעת אתם מכירים בהם מקרוב ויודעים מה עליכם לעשות בכל רגע נתון. זה הזמן לפעול בהתאם להנחיות ולבצע את הבחירה הנכונה שתעניק לכם שקט נפשי לזמן רב.

איפה הכי משתלם לעשות ביטוח

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
בדיקה של הר הביטוח
כיצד מומלץ לעשות ביטוח ב-2023

לפני רכישת ביטוח, חשוב לבדוק שאכן מדובר בביטוח המתאים ביותר מכל הביטוחים המוצעים. כל שנה עולם הביטוחים מתפתח עוד ועוד ונכון לשנת 2023, רכישת ביטוח

קרא עוד »