חיפוש

במה שונה השתלת השיער בטורקיה?

בשנים האחרונות אנו רואים ברחבי הארץ לא מעט אנשים שמגיעים עם ראש מלא שיער לאחר שנים של הקרחה. מדובר בתופעה מוכרת שכל אחד יכול לראות אותה מידי יום ברחובות. יצאנו לבדוק את העניין באופן מעמיק כדי להבין במה שונה השתלת שיער בטורקיה מזו שקיימת בישראל, כדי להבין מה עומד מאחורי הנהירה אל היעד המרוחק. הישארו אתנו ותגלו את כל הפרטים שאתם צריכים להכיר בנושא.

 

תכירו את האנשים שגרמו לנו להבין את ההבדלים

כדי שנוכל להציג בפניכם את השוני שבין השתלת שיער בטורקיה לבין זה שבישראל, היינו צריכים לפנות אל אנשים שטסו אל היעד המדובר וערכו שם את ההשתלה. הגענו אל אותם אנשים לאחר שפרסמנו פוסט בדף העסקי שלנו בפייסבוק ובו ציינו כי אנו צפויים לכתוב מדריך בנושא. ביקשנו לקבל פניות מצד יודעי דבר ולשמחתנו, פנו אלינו מעל ל – 30 מושתלים שעברו את ההליך בטורקיה בשלוש השנים האחרונות. זו ההזדמנות להודות להם על התגובות. שכן, בזכותם, המדריך הנוכחי רואה אור והוא צפוי להביא למודעות חשובה בנושא.

 

במה שונה השתלת שיער בטורקיה מזו בישראל? – הדבר ה – 1

מרבית הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך אמרו שהם לא ביררו פרטים מעמיקים על השתלת שיער פה בארץ, ובכל זאת, הם אמרו שיש כמה דברים שזה ברור שיש רק למי שמבצעים הליך של השתלת שיער בטורקיה. אחד הבולטים שבהם הוא לינה במלון מפנק לאורך כל התהליך. כך שאלו שעוברים את ההליך, חוזרים אל החדר במלון בכל פעם עד שהם ממשיכים אל השלב הבא.

 

במה שונה השתלת שיער בטורקיה מזו בישראל? – הדבר ה – 2

הדבר השני נוגע לרופאים. מרבית הגורמים ציינו שהם שמעו שבטורקיה יש רופאים ממש טובים בעלי ניסיון. בעוד ההליך בישראל נמצא עדיין בחיתולים. כך שטיסה אל היעד המדובר מאפשרת לכל המטופלים להיות בטוחים ב – 100% בכך שהם נמצאים בידיים טובות.

 

במה שונה השתלת שיער בטורקיה מזו בישראל? – הדבר ה – 3

הדבר ה – 3 ששונה בין השתיים זו העובדה שבטורקיה אפשר לקבל מידי יום ארוחת בוקר מפנקות. בזמן שבישראל, כנראה מקבלים פרוסת לחם לבן עם גבינה צהובה, בטורקיה אפשר לקבל ארוחת בופה שכוללת, בין היתר, את המאכלים הבאים:

  • קינוחים מפנקים
  • סוגים שונים של גבינות
  • סוגים שונים של מאפים ועוד

אז אם אתם מחשיבים את עצמכם לאנשים אניני טעם, כדאי שתדעו שההליך בטורקיה יאפשר לכם לא רק לצאת עם שיער על הראש, אלא גם עם קיבה מלאה בכל טוב.

 

כמה מילים לקראת סיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת במה שונה השתלת שיער בטורקיה מזו שיש בישראל. כעת, כשיש לכם את כל הפרטים בנושא, עליכם פשוט להחליט אם אתם מעוניינים בהליך ולברר פרטים נוספים.

גבר מחייך

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא