חיפוש

להתמודד נכון עם בעיות מול המערכת הצבאית – כל הטיפים

צה״ל יכול להיות גוף קשוח לעמוד מולו. המערכת הצבאית היא מסובכת, ובמידה ואתם או בני המשפחה שלכם נתקלים בבעיה אל מולה, יש צורך במיומנויות, ניסיון והיכרות מעמיקה עם המערכת בכדי להצליח לפתור את הבעיה. אז איך ניתן להתמודד כמו שצריך עם המערכת הצבאית? ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם.

 

פנייה אל עורך דין מומחה

קיימים עורכי דין מומחים בדיני צבא שעוזרים לאזרחים וחיילים להתמודד מול המערכת הצבאית המסובכת כל כך. עורכי דין אלה, כגון עורכת הדין יעקב גביש, מכירים לעומק את הגוף הצבאי, את התקנות השונות, את הדרך שבה המערכת פועלת וכיצד ניתן לעבוד מולה.

עורך דין צבאי מומחה יוכל ללוות אתכם בכל התהליך, מבניית התיק, דרך ייצוג אל מול הצבא ועד לקבלת התוצאות הרצויות. עורכי דין צבאיים מתמחים במגוון תחומים, ביניהם עריקות, שחרור מהצבא, הרשעות סמים במהלך השירות ועוד.

 

ריכוז כל הפרטים והראיות הרלוונטיים

כשאתם מתמודדים מול הגוף הצבאי, חשוב לשמור על סדר ולרכז את כל מה שיכול להיות רלוונטי לתיק בצורה מאורגנת ובמקום אחד. אם זה צילומים, שיחות, רישומים וכל דבר בסגנון- כדאי לכם לשמור את התיעוד של הכול כדי שתוכלו לשלוף את מה שצריך בעת צורך.

 

לעמוד בלוחות הזמנים

אם יש משהו שידוע על הצבא, במיוחד על הצבא במדינה שלנו, הוא שהקפדה על לוחות זמנים, דדליינים ושעות הוא חשוב מאין כמוהו. אם נקבע לכם דיון במקום כלשהו בשעה מסוימת- אסור לכם לאחר. הגיעו אפילו רבע שעה קודם לכן! בצורה זו תוכלו להראות רצינות ולמנוע מהפקידים האחראיים על המקרה למצוא סיבות נוספות להעניש אתכם.

 

לא לדבר עם אחרים על המקרה

אם עלתה בעיה במהלך השירות שלכם, לפניו או אחריו, רצוי שלא תדברו על כך עם גורמים שאינם אנשי מקצוע בתחום. אין לדעת לאן המידע שתתנו יופץ ודבר זה עלול לפגוע בתיק שלכם אל מול המערכת הצבאית. אנו ממליצים לשמור על סבלנות ואיפוק בכל הנוגע להתנהלות מול הצבא ולתת למומחים לעשות את שלהם בראש שקט.

 

לשמור על כבוד ועל תקשורת ראויה

פקידים ובכירים בצבא מקפידים מאוד על היררכיה ומשמעת. כשאתם נמצאים בתקשורת אל מול הגורמים השונים, גם אם פוגעים בכם או לא מקשיבים לכם- רצוי עדיין להביע כבוד ולנסות לתקשר בצורה החיובית ביותר. אנחנו יודעים שלעיתים דבר זה עלול להיות מורכב ברמה הרגשית, אך חשוב לעשות זאת בכדי שהטיפול במקרה שלכם יהיה טוב ומקדם יותר.

 

לסיכום

נתנו לכם כמה טיפים כיצד להתמודד נכון עם בעיות מול המערכת הצבאית, ביניהם עמידה בלוח הזמנים, שמירה על פרטיות, תקשורת נעימה ועוד. הדבר החשוב ביותר שכדאי לכם לעשות הוא לפנות לערוך דין מומחה בתחום.

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
איך עובד תהליך אישור אפוסטיל 
איך עובד תהליך אישור אפוסטיל 

אפוסטיל הוא אישור רשמי המאמת את חתימתו וזהותו של נושא משרה ציבורית על מסמך רשמי. תהליך אישור האפוסטיל חיוני לצורך השימוש במסמכים רשמיים מחוץ לגבולות

קרא עוד »
כיצד מתבצע תהליך קבלת ירושה
כיצד מתבצע תהליך קבלת ירושה?

רבים הם האנשים שצפו במהלך חייהם בסדרות וסרטים שהציגו כדרך אגב את ההתמודדות עם תהליך קבלת ירושה. שכן, מדובר בעניין מורכב שעשוי להוביל לא פעם לסכסוכים בין

קרא עוד »