חיפוש

דממת אלחוט – 3 פעילויות לילדים שישמרו עליהם שקטים

אם אתם, הורים לילדים קטנים הייתם נתקלים באופן מקרי בדג זהב שמציע לכם לבקש 3 משאלות, מה הייתם מבקשים? אם תשאלו אותנו – סביר להניח שאחת הבקשות שלכם הייתה קשורה לקבלת שקט של כמה דקות מהילדים. ובכן, אם זה המצב, כדאי שתדעו שאתם לא צריכים לפגוש דג זהב בשביל להגשים את המשאלה. שכן, כל שעליכם לעשות זה לקרוא את השורות הבאות וליישם אותן בהתאם.

 

הרקע לכתיבת מדריך זה

המדריך הנוכחי נכתב לאחר שפגשנו הורים עייפים שציינו בפנינו שאין להם רגע אחד לעצמם בימים של חופש מהמסגרות החינוכיות. לדבריהם, הילדים לא תמיד יודעים איך להעסיק את עצמם. כך שהם מגלים כי עליהם להיות צמודים אליהם לאורך זמן רב. כששמענו על כך, הבנו כי עלינו לעלות לרשת מדריך מקיף שיציג בפניהם כמה אפשרויות להעסיק את הילדים כדי שהם יהיו שקטים. לכן, בחרנו לרכז את 3 הפעילויות שיופיעו מולכם ממש עכשיו.

 

תכירו את הפעילות ה – 1 שתשמור על הילדים שלכם שקטים

אתם לא צריכים לעבוד יותר מידי קשה כדי להביא שקט לבית. שכן כל מה שעליכם לעשות זה לשמור את דף הבית פרינט קידס בשולחן העבודה של המחשב. הילדים יוכלו פשוט לגשת בכל רגע נתון אל המחשב כדי להדפיס את דף היצירה שהם רוצים לצבוע באותם רגעים. אנו יכולים להבטיח לכם כי הדפים הללו ישמרו על הילדים שלכם שקטים, פשוט כי אי אפשר להכין יצירה ברעש.

 

תכירו את הפעילות ה – 2 שתשמור על הילדים שלכם שקטים

הפעילות השנייה שתאפשר לכם לשמור על שקט בבית היא ארגון משותף של ערב סרט. מדובר בעצם בארגון של ערב שיאפשר לילדים לצפות בסרט לבדם. העניין הוא, שאתם יכולים לקבל הרבה יותר משעתיים של שקט. שכן, הארגון של הערב יצריך מהילדים שלכם לפחות שעתיים או שלוש נוספות של עבודה. שכן, הם יצטרכו להכין את הדברים הבאים מראש:

  • כרטיסים מנייר לכל המשתתפים בסרט
  • בחירת סרט ביחד
  • הכנה של כרזת הסרט

 

תכירו את הפעילות ה – 3 שתשמור על הילדים שלכם שקטים

הפעילות השלישית שתאפשר לכם לשמור על שקט היא הכנת משחק סנסורי. תחשבו על זה רגע – מתי בפעם האחרונה הילדים שלכם שיחקו עם חול או מים בתוך הבית? כנראה שדי מזמן אם לא אף פעם. ההמלצה שלנו היא להביא קופסת פלסטיק גדולה ולאחסן בה חול עם בובות של חיות שונות. כך שהילדים יוכלו לשחק עם החיות בחול ממש כמו שהיו עושים בגן.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת איך תוכלו לקבל דממת אלחוט ברגע וללא כל מאמץ. כעת, כשיש לכם את 3 הדרכים להגיע לתוצאה, נותר לכם רק ליישם. נאחל לכם הצלחה רבה והרבה שקט.

ילדה מציירת

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
גבר עונד חיתול
בחירת חיתולים למבוגרים

מי שבחרו בעבר חיתולים למבוגרים עבור עצמם או עבור אדם קרוב אחר, יוכלו להגיד לכם שמדובר בעניין שמצריך היכרות ראשונית. שכן, יש קריטריונים שונים שצריך

קרא עוד »