חיפוש

עשי זאת בעצמך – הכל על החלקת שיער אורגנית בבית

הייתם מאמינים לנו אם נגיד לכן שאתן לא צריכות ללכת למספרה בכל פעם שאתן צריכות להחליק את השיער? קצת קשה להאמין, נכון? החלקת שיער קבועה בבית אפשרית, אם רק יש לכן את החומרים הנכונים! בדקו את הפתרונות הטבעיים המדהימים האלה שנלחמים ברעמה שלכן ומעניקים לה מראה חלק ומלוטש יותר! במאמר הזה נבחן את כל המידע החיוני, על איך לעשות החלקת שיער אורגנית בבית.

 

מעבר למוצרי טיפוח ידידותיים לסביבה

ככל שאנו מתחילים להבין את החשיבות של מוצרים טבעיים וידידותיים לסביבה, הביקוש למוצרי טיפוח שיער מודעים לסביבה נמצא בעלייה. המשמעות היא שכל מוצר בשגרה שלכן נבדק והוערך בשל היותו נקי, מכיל מרכיבים מוסריים ונקי ממרכיבים רעילים. אנו מבינים שקריאת תוויות אינה המשימה הקלה ביותר וכל מוצר אחר טוען שהוא 'טבעי' על האריזה.

לכן, עדיף למצוא מותג שמתרגל יופי נקי ומפתח מוצרי טיפוח שיער מודעים לסביבה, כמו ערכת החלקת שיער אורגנית ביתית. שתספק לשיער שלכם מראה חלק, ובעזרת חומרים טבעיים בלבד.

איך לעשות החלקת שיער אורגנית בבית?

כעת נסקור את השלבים המרכזיים בהחלקת שיער אורגנית בבית :

 

הכנת השיער שלכן

השלב הראשון בתהליך החלקת השיער שלכן, הוא לוודא שיש לכן שיער נקי. כדי שתכשירי ההחלקה יוכלו לעבוד ביעילות. שטפו את השיער עם שמפו מבהיר כדי להסיר לכלוך, שומן וכל הצטברות. גם אם השיער שלכן עבר חפיפה בשמפו אתמול, שטפי אותו שוב מיד לפני הטיפול.

 

למרוח את הקרם

להשגת המרקם מחדש הפרידו את השיער הלח שלכן למקטעים וסרקו אותו. מרחו בעדינות את הקרם המחדש את המרקם על כל חלק, מצפים כל קווצת שיער בצורה אחידה. חתכו כל חלק בשיער שלכן שאינו רצוי, ולאחר מכן עבור אל הבא.

רכת החלקת שיער אורגנית ביתית

כיסוי

בשלב הבא, כסו את השיער שלכן עם כובע מקלחת. בהתאם להמלצת המוצר ועד כמה השיער שלכן מתולתל. השאירו את השיער שלכן מכוסה עם החומר המחליק למשך כ-45-60 דקות. לאחר שנגמר הזמן, שטפו את שיערך במים חמים והבטיחו שאין שאריות מהמוצר.

 

יבשו את השיער שלכן

לאחר שהתייבש ב-40-50%. לאחר התייבשות מלאה, החליקו את השיער שלכן עם מגהץ שטוח. חלקו את השיער לחלקים והחליקו חלק אחד בכל פעם. הקדישו מספיק זמן כדי ליישר את השיער מבלי לפספס שום נקודה, כי כך השיער שלכן יישאר חלק עד שהוא יצמח. הערה: אין לייבש שיער רטוב בפן.

שיער רטוב הוא נקבובי ופגיע יותר לנזק. אפשרו לשיער שלכן להתייבש באוויר עד שהוא בערך 65-70% יבש, ולאחר מכן השתמשו במייבש כביסה במצב נמוך במרחק של 15 ס"מ מהקווצות שלכן.

 

לסיכום

אם אתן מעוניינות לגלות מידע נוסף על דרכים להחלקת השיער אורגנית בבית, ובעצמכן. כל שעליכן לעשות הוא לפנות אל הצוות של "הכל לספר" ואנו מבטיחים לכם מענה מדוייק, וחוברת שמגיע עם המוצרים שמסבירה את ההליך.

רכת החלקת שיער אורגנית ביתית

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא