חיפוש

השלב הבא – כך תגלו לאן החיים מובילים אתכם

לא כל אחד יודע במה מתטאים לו להשקיע ולהתפתח. יש כאלו הנמשכים למספר תחומים וכך, בהגיעם לגיל הכשרה מקצועית, הם לא יודעים במה לבחור. האם יהיה נכון לבחור תחום אחד רק בגלל ההצלחה הקיימת בתחום או שתחום אחר יתאים לו יותר? ההתלבטות היא קשה, בפרט כאשר הפרנסה תלויה על הכף. מה עושים? ניגשים להיעזר במאמן אישי. 

 

למה צריך אימון אישי?

אימון אישי (קאוצ'ינג) מסייע לצעירים ובעלי קריירה בהתלבטות המקצועית שלהם. הם עוברים תהליך התפתחות אישית ומקצועית, הם לומדים להכיר את עצמם, על מגרעותיהם, וממילא הם לומדים מה הוא המקצוע שיתאים להם ככל האפשר. אימון אישי מסייע לבעלי עסקים בשיפור תהליכי עבודה, לבעלי קריירה בדיוק העבודה והקריירה שהם מעוניינים לפתח, ולצעירים המחפשים מקצוע, הכוונה למקצוע שמתאים ליכולותיהם. כי אימון אישי מסייע לאדם להוציא את הגרסה הטובה ביותר מעצמו.

אימון אישי

מי מאיתנו לא חש את תחושת התקיעות המוכרת? תקיעות יכולה להיות במגוון תחומים כמו זוגיות, משפחה, תעסוקה, הקמת עסק, מערכות יחסים ועוד. כדי לא להישאר לדשדש על אותו המקום, פונים אל מאמן אישי להתחלת תהליך התפתחות אישית ומקצועית.

 

מה זה התפתחות אישית?

במסגרת אימון אישי נעשה תהליך ההתפתחות האישית של המתאמן. מדובר בשדרוג האישיות של המתאמן. הוא לומד לגלות את אישיותו, על כל רבדיה, לאהוב את עצמו, להשקיע בעצמו ולהציב לעצמו מטרות להגשמת חלומותיו. תהליך כזה נעשה בליווי מקצועי של מאמן אישי.

 

איך מתחילים תהליך התפתחות אישית?

ניתן להתחיל תהליך כזה לבד, באמצעות קריאת ספרי העצמה והתפתחות אישית. יש לא מעט פודקאסטים בנושא, תוכלו למצוא ים של תכנים מעניינים בנושא. למרות זאת, ההמלצה היא לפנות אל מאמן אישי ולקבל ממנו הכוונה מקצועי וליווי לאורך כל התהליך עד להטמעתו. תהליך התפתחות הוא לא תהליך של זבנג וגמרנו. תמיד יש לאן להתקדם, לשאוף ולהתפתח ולכן, לפחות בהתחלה, חשוב להיעזר באיש מקצוע שיהיה מורה הדרך בתהליך החדש.

 

איך התפתחות אישית מסייעת למתאמן?

במסגרת האימון להתפתחות אישית, המתאמן לומד להכיר את עצמו, על חולשותיו ויכולותיו. הוא לומד להכיר את יכולות שלו ולהכיר את כוחות שבו. במהלך האימון הוא רוכש כלים פרקטיים המסייעים לו לשפר את תפקודיו הניהוליים, הוא מצליח יותר לשפר ביצועים, להתמודד עם כישלונות, לשחרר חסמים ולצאת לדרך עצמאית ממנה חשש. בסופו של דבר התפתחות כזו מובילה את האדם להציב לעצמו יעדים ומטרות, ללמוד לחתור להצלחה ולכבוד יעדים עליהם חלם תמיד.

 

לסיכום

אם אתם מרגישים תקועים באותו מקום למרות שאתם רוצים להתקדם, כדאי שתעשו חושבים ותפנו אל מאמן אישי מומחה לתהליכי קידום והתפתחות אישית. כפי שסיכמנו כאן ניתן להבין עד כמה אימון כזה משפיע על חיי המתאמן.

החיים מובילים

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא