חיפוש

השפעת נזקי המים על שווי הנכס

כאשר אנו רוכשים נכס, המטרה שלנו היא לעשות בעזרתו רווח. בין אם אנו גרים כרגע בנכס או משכירים אותו לשוכרים שונים, חשוב לוודא כי מצבו הכללי נשאר טוב, שהכל בו תקין ושום דבר לא פוגע בשווי שלו – מה שעלול לגרום לירידה ברווחים. במאמר זה נספר לכם על נזקי מים והשפעתם על שווי הנכס, ומה ניתן לעשות בנידון.

 

נזקי מים – האויב הנסתר של הנכס שלכם

כולנו יודעים שנזילות ובעיות אינסטלציה הן בעיה שלא תיפתר מעצמה. אבל מה שחלקנו לא עד הסוף מודעים אליו, זה כמה מהר צריך לבצע תיקון נזילות מים וטפל בנזילה או בעיה בצנרת כשהיא מופיעה לראשונה. קודם כל, איך מזהים נזילה בבית?

  • כתמי רטיבות על הקירות או התקרה
  • שינוי בלחץ או זרם המים בברזים
  • התנפחות של קירות
  • חשבון מים גבוה באופן לא פרופורציונלי
  • הופעת עובש באזורים שונים בבית
  • שינוי צבע המרצפות

בעזרת זיהוי מהיר ותגובה מהירה שלכם, תוכלו למנוע הידרדרות של המצב ולחסוך לעצמכם כאב ראש גדול מאוד, כי נזקי מים עלולים להשאיר חותם משמעותי ובעייתי על שווי הנכס שלכם.

 

איך נזקי המים יכולים להשפיע על שווי הנכס שלכם

כאשר אנו לא מטפלים מספיק מהר בנזילה או דליפה בצנרת של הבית, ונותנים לנזקי המים להמשיך ולהתפתח, אנו פוגעים ישירות בבריאות שלנו ובשווי הנכס שלנו. מה הכוונה? כאשר ישנה נזילה נסתרת בבית, ואנו מגלים אותה בדמות כתמי רטיבות, או הופעה של עובש – אם לא נזמין אינסטלטור מוסמך ונטפל בה באופן מיידי, אנו מסתכנים בהיווצרות של פטריות וזיהומים מסוכנים לבריאות שלנו ולבריאות משפחתנו, וכן בהתפתחות ריח חריף וחזק שיגרום להורדה בשווי הנכס שלנו. בנוסף לכך, נזקי מים עלולים לגרום לנזק עצום לרצפות, לקירות, לתשתיות ואפילו לנכס הצמוד אליכם – כך שתצטרכו להשקיע כמויות אדירות של כסף בכדי להעלות חזרה את שווי הנכס כדי שלא ירד עקב התקלה.

 

מה ניתן לעשות?

בכדי לוודא שהנזיל או התקלה בצנרת הבית לא ממשיכה לגרום נזק, ולמנוע הידרדרות עתידית של המצב או חזרה של הבעיה בהמשך, מאוד חשוב ליצור קשר עם אינסטלטור מוסמך. בעל מקצוע אמין ומהימן, כמו אושר לוי, יוכל לבצע הערכת מצב של הסיטואציה, לזהות את הבעיות העיקריות, להצביע על המקור שלהן, לתכנן איתכם תוכנית פעולה ולעזור לצמצם את הנזקים הנוכחיים וכן למנוע נזקים עתידיים. חשוב לבחור בבעל מקצוע עתיר ניסיון ובעל כל ההסמכות הרלוונטיות כמו אושר לוי, בכדי לוודא שאנחנו לא מוסיפים לנזק ולירידה בשווי הנכס – אלא פועלים בשביל לשפר את המצב.

 

לסיכום

נזילות ודליפות מצנרת הבית עלולות לגרום לנזקים משמעותיים לתשתיות הבית, לקירות ולרצפות, ולפתח ריח חריף – כל אלו ישפיעו על שווי הנכס שלכם ויעלו לכם הון תועפות אם לא תטפלו בהם בזמן. אינסטלטור מוסמך כמו אושר לוי ידע לתפוס את הבעיה בזמן ולסייע לצמצם נזקים ככל הניתן.

השפעת נזקי המים

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא