חיפוש

חתן השמחה: איך בוחרים צלם לבר מצווה בכותל?

בר מצווה היא אירוע של פעם בחיים. בניגוד לחתונה, שגם עליה נהוג לומר שמדובר באירוע של פעם בחיים, אי אפשר להיות בן 13 יותר מפעם אחת. מדובר באירוע מרגש הן להורים והן לחתן השמחה. מבחינת ההורים, הילד הקטן שלהם מתחיל באופן רשמי את תהליך ההתבגרות שלו. מבחינת הילד, הוא מקבל הרבה מאוד מתנות, ויש לו הזדמנות לחגוג עם כל החברים והחברות שלו – ובגדול.

לא מעט הורים בוחרים לפצל את חגיגות בר המצווה לשני אירועים נפרדים – עלייה לתורה והנחת תפילין בכותל המערבי שבירושלים או בבית הכנסת של המשפחה, ומסיבה באולם אירועים. לשני האירועים אתם בוודאי רוצים צלם, אבל האם יש הבדל בין צלם למסיבת בר מצווה לבין צלם לבר מצווה בכותל? התשובה היא – כן, באופן חד משמעי. בטקסט שלפניכם תוכלו לקרוא גם למה.

 

מי מצלם בר מצווה בכותל

אז כבר הבנו למה צריך צלם בר מצווה – אירוע חד פעמי ומרגש, שתרצו שתשארנה לכם מזכרות יפות ממנו. אבל מי מצלם בכלל בר מצווה בכותל או בבית הכנסת? האם מספיק שאחד הדודים יצלם עם האייפון שלו? אולי אפשר להתפשר על חברה של המשפחה שהיא צלמת חובבת?

ובכן, חשוב לנו לענות על השאלות האלה, לפני שנסביר איך לבחור צלם בר מצווה לאירוע בכותל. לא כדאי להתפשר על פחות מצלם מקצועי לאירוע בר מצווה בכותל. הסיבה היא שצלם לא רק מצלם – הוא גם עורך ובורר את התמונות. כך תוכלו להיות בטוחים שהמזכרות שתשארנה לכם יהיו היפות ביותר.

צלם בר מצווה

איך בוחרים צלם לבר מצווה בכותל

יש 3 אלמנטים והיבטים שחשוב לשים אליהם לב בבחירת צלם לבר מצווה בכותל. אין אלמנט שחשוב יותר מהאלמנטים האחרים, ואנחנו ממליצים לכם בחום שלא לוותר על אף אחד מהם בתהליך הבחירה. אלו הם 3 ההיבטים שצריך לבחון כשבוחרים צלם לבר מצווה בכותל:

 

  • ניסיון

קודם כל, חשוב לבחור צלם עם ניסיון. צלם עם ניסיון ידע להתמודד עם אירועים בלתי צפויים (קבוצת תיירים שבדיוק הגיעה לכותל, גשם ועוד). הדרך הטובה ביותר ללמוד על ניסיון של צלם – היא פשוט לשאול אותו.

צלם בר מצווה

  • רגישות תרבותית

עוד אלמנט שחשוב לשים לב עליו בעת בחירה של צלם לבר מצווה בכותל היא הרגישות התרבותית שלו. אף אחד לא רוצה שהצלם שלו ידחוף את הסבא בדרך לתמונה מוצלחת. לכל עדה יש את המנהגים שלה – והצלם שלכם צריך להכיר את המנהגים של העדה שלכם.

 

  • תיק עבודות

מומלץ לבחון את תיק העבודות של הצלם לפני חתימה על חוזה. תיק העבודות של הצלם יהיה בדרך כלל בדף פייסבוק, אינסטגרם או באתר הפרטי שלו.

 

סיכום

לסיכום, לבר מצווה בכותל חייבים לבחור צלם מעולה. לכן חשוב להקפיד על האלמנטים שהזכרנו בטקסט. ושיהיה הרבה מזל טוב!

צלם בר מצווה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
עדשה
בוק בת מצווה בסופר לנד

 מתחילים לחשוב על לוקיישנים לצילומי בוק בת מצווה? צילומי סטודיו זה נחמד ומבוקש מאוד, אבל יש שפע של לוקיישנים אחרים, מעניינים הרבה יותר בשביל בוק

קרא עוד »