חיפוש

עלות ייעוץ עם עורך דין תעבורה

כולנו אנשים שומרי חוק, אבל לעיתים גם נופלים בעבירות תנועה. בעת קבלת דו"ח, קנס או הזמנה לדין, הדבר הראשון שעולה במוחנו בדרך כלל זו השאלה האם עלינו להתייעץ עם עורך דין לתעבורה. התשובה לרוב היא – כן. עליכם לפנות לייעוץ. אבל לפני כן, נפרט לכם על פרמטרים נוספים המשפיעים על עלות הייעוץ.

 

סוג העבירה

לפני שניגשים לבדיקת עלות ייעוץ אצל עו"ד לתעבורה, עליכם לברר מה העבירה עליה אתם מוזמנים לבית המשפט. ישנן סוגי עבירות שונות עליהן הייעוץ מתומחר אחרת. בכל אחת מפגישות הייעוץ העו"ד ינחה אתכם כיצד להגיב בבית המשפט או מול השוטרים בהמשך החקירה, מה הסיכונים המוטלים בעבירות הללו ואיזה עונשים צפויים. שימו לב כי עורכי הדין איתם אתם יוצרים קשר הם אכן עורכי דין בעלי רישיון לתעבורה. באתר הבא https://uliel.co.il תוכלו למצוא עורכי דין מנוסים שיעזרו לכם בכל.

 

עלויות מחירים

  • פגישת ייעוץ כללית – עם עורך דין לתעבורה תעלה בסביבות 250 עד 1,500 שקלים, זאת בהתאם לעבירה.
  • נהיגה במהירות מופרזת – עבירה העלולה להסתיים בפסילת רישיון. על השוטר שעצר את הנהג ישנה הסמכות ליטול את רשיונו של הנהג במסגרת פסילה מנהלית. בסיטואציה כזו מומלץ ליצור קשר עם עו"ד לתעבורה. עו"ד יעזור לנהג שנעצר בגין מהירות מופרזת להתכונן לשימוע הנערך ע"י קצין תנועה. ההמלצה היא להתייצב לשימוע יחד עם העורך דין. עלות ייעוץ והגעה לשימוע במסגרת עבירה שכזו עתידה להעלות 250 עד 1,500 שקלים. ייצוג בבית משפט בעבירת נהיגה במהירות מופרזת יכולה להגיע בין 4,000 עד 10,000 שקלים לא כולל מע"מ.
  • נהיגה בפסילה – נהיגה בפסילה הינה עבירה חמורה ביותר. דין העבירה יכול להגיע עד למאסר בפועל. ייצוג בבית משפט יעלה בין 5,000 ועד ל-10,000 שקלים לא כולל מע"מ.
  • נהיגה בשכרות – נהיגה בשכרות גם היא עבירה חמורה. במידה והנהג הורשע בעבר בעבירת נהיגה בשכרות, דין העונש מתחיל מפסילת רישיון לתקופת זמן של שנתיים לכל הפחות. מחיר ייצוג בבית משפט נע בין 6,000 ל-15,000 שקלים לא כולל מע"מ. המחיר תלוי בכמות האלכוהול, העבר התעבורתי של הנהג וכן הלאה.
  • תאונת דרכים קלה – בתאונת דרכים קלה עם נזק קל ללא חשש לחיי אדם יש ליצור קשר עם העו"ד לפני החקירה. עלות הייעוץ נעה בין 750 ל-1,000 שקלים ללא מע"מ, בהתאם לנסיבות התאונה.
  • תאונת דרכים קשה – בתאונת דרכים קשה בה יש סיכון לחיי אדם ואו נהרגו אנשים בתאונה, הנהג המואשם עלול להכנס לכלא. ייצוג בתיק מתחיל מ-5,000 שקלים ללא מע"מ ויכול להגיע עד מעל 100,000 שקלים ללא מע"מ.

זכרו, לא כל עורכי הדין גובים את אותו הסכום וייתכן שתקבלו הצעות מחיר שונות במשרדים שונים. גם אם מדובר בעבירה קלה, ייתכן שאתם צריכים עזרה מול הרשויות יותר ממה שאתם חושבים.

עורך דין לתעבורה

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
איך עובד תהליך אישור אפוסטיל 
איך עובד תהליך אישור אפוסטיל 

אפוסטיל הוא אישור רשמי המאמת את חתימתו וזהותו של נושא משרה ציבורית על מסמך רשמי. תהליך אישור האפוסטיל חיוני לצורך השימוש במסמכים רשמיים מחוץ לגבולות

קרא עוד »
כיצד מתבצע תהליך קבלת ירושה
כיצד מתבצע תהליך קבלת ירושה?

רבים הם האנשים שצפו במהלך חייהם בסדרות וסרטים שהציגו כדרך אגב את ההתמודדות עם תהליך קבלת ירושה. שכן, מדובר בעניין מורכב שעשוי להוביל לא פעם לסכסוכים בין

קרא עוד »