חיפוש

כיצד מייצרים אריזות?

אריזת מוצר היא אחד הדברים החשובים בשיווקו. נכון, איכותו, והחוזק שלו חשובים מאוד, אם  השיווק לא יהיה טוב, הוא פשוט לא יצליח. זו הסיבה שהשאלה איך מייצרים את האריזה מאוד חשובה. אם נושא אריזות של מוצרים מעניין אתכם, או שאתם פשוט עוברים דירה, או סתם מתעניינים בנושאים ברומו של עולם, המאמר הבא מיועד בדיוק בשבילכם.

 

אז מה זה אומר אריזה?

כשאתם חושבים על תכנון וייצור אריזות, הדבר הראשון שעולה לכם מן הסתם זה אריזות קרטון. אז מה תהליך הייצור של אריזה כזו, לפני הכל צריך סקיצה, שתראה איך יצא המוצר בסוף. זה כולל עיצוב, צבע וכמובן שרטוט של המוצר הרצוי. כל זה נעשה כמובן בתיאום עם הלקוח.

ישנן מספר שאלות שעליו לענות עליהן. למשל, האם החומר של האריזה יהיה רק קרטון או גם מוצרים אחרים, עד כמה האריזה גדולה, בקיצור, כלל השאלות הרלוונטיות לתכנון מוצר. תוכלו להשתמש גם בתוכנות שונות שיודעות לדמות איך יראה המוצר לבסוף.

 

עמידות ואיכות

אם אתם בונים אריזה, ועוסקים בתכנון וייצור אריזות, אחד הדברים החשובים שעליכם לקחת בחשבון זה את העמידות והאיכות שלה. נכון, פעמים רבות ארגז קרטון הוא חד פעמי, והלקוח לא ירצה להשתמש בו שוב. אבל גם שימוש חד פעמי באריזה, דורש שהיא תהיה טובה, אחרת הלקוח שלכם פשוט לא יקנה מכם את האריזות בפעם הבאה. השקעה באיכות ועמידות, תספק לכם פירות בקרב הלקוחות, ותגרום ללקוחות נוספים להגיע.

 

מקצועיות

לא כל מפעל מבין בכל סוג של אריזה, ולכן, כשאתם בוחרים את האריזה המתאימה, אתם צריכים לוודא שהמפעל ממנו אתם קונים את האריזה אכן מתמחה בייצור סוג האריזות שאתם צריכים. שימו לב שחברות רבות יציגו עצמן כמבינות בתחום, אבל מומלץ אוד לערוך סקר שוק מקיף.

 

המשך התהליך

לאחר בחירת המפעל, והבנה שאכן הוא עומד בתקנים המקצועיים הדרושים לכם, ולאחר שתכננתם את הסקיצה כמו שצריך, המפעל יערוך עבורכם פיילוט, שידמה עבורכם את המוצר לפני ייצורו באופן סיטונאי. לאחר שתתנו אישור לאריזה המבוקשת, המפעל יחל בהליך הייצור, הכולל עיבור החומר, עיצובו לפי הסקיצה, ושכפולו במספר הפעמים הדרוש לכם.

שימו לב שמומלץ לכם מאוד להיות נוכחים בשעת הפיילוט ותחילת הפעילות של קו המוצר, על מנת לוודא שאכן התוצאה המיוחלת מתקבלת. לסיכום, ייצור אריזות הוא לא עסק מסובך, אבל כמו כל מוצר, דורש תכנון והתאמה מראש, והבנה של הצורך והמוצר הנדרש למילוי צורך זה. לאחר מכן יש לערוך מספר ניסיונות, לבחור בדיוק את החומרים המתאימים ולהתחיל בייצור.

שימו לב שאם יש לכם רצון באריזה מסוימת מאוד, אתם צריכים להיות נוכחים בכלל השלבים הראשוניים, אחרת המפעל יכול לנטות לדגם אחר, שלא בהכרח רציתם. וזכרו, יש משמעות גם לאיכות, וגם לנראות. האריזה היא פני המוצר שלכם, לפני הכל.

אריזה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
הובלות בראשון לציון
הובלות בראשון לציון

ראשון לציון, עיר היין, היא עיר המאופיינת בתנועתיות רבה, בפקקי תנועה וגם במחסור במקומות חניה. אמנם היא עיר נהדרת למחייה בה, אבל אין ספק שחברת

קרא עוד »