חיפוש

כיצד מנקים מרפאת שיניים כמו שצריך?

במרפאת שיניים אנחנו משתמשים בחומרים שונים, ובניגוד למרפאות אחרות נעשית בה הרבה עבודה שגורמת ללכלוך. אם יש לכם מרפאת שיניים, כדי להעניק ללקוחות שלכם שירות טוב עליכם לדאוג לניקיון שלה באופן קבוע. אנחנו כאן כדי לספר לכם את כל מה שחשוב לדעת על ניקוי של מרפאה כזו, ואיך תדאגו לשמור על הבריאות שלכם ושל הלקוחות שלכם.

 

ניהול מרפאת שיניים

בניהול של מרפאת שיניים יש שני צדדים שבהם אנחנו מתעסקים. הצד הראשון הוא הצד הנוגע לטיפולים עצמם והשאלות החשובות הן שיטות הטיפול, זמני הטיפולים ושאלות הנוגעות למחירים של השירותים השונים כמו כתר זירקוניה מחיר.

הצד השני נוגע לכל מה שקשור לניהול האדמיניסטרטיבי של המרפאה. בהקשר הזה אחד הדברים הכי חשובים הוא הניקיון של המרפאה. שלא כמו מרפאות אחרות, במרפאת שיניים יש לניקיון חשיבות רבה, ובתור מנהלים של מרפאה כזו כדאי שתכירו אותו.

לנקות מרפאת שיניים

ניקוי מרפאות שיניים

מרפאת שיניים היא מקום שצריך להיות נקי כל הזמן. הלקוחות שנכנסים אל המרפאה שלנו צריכים לקבל שירות טוב כדי שהם יחזרו אל המרפאה ולא יפנו למתחרים שלנו. כדי ששהות שלהם במרפאה תהיה נעימה, ניקיון הוא דבר בסיסי שאנחנו צריכים לספק להם. יחד עם זאת, הצד האסתטי הוא לא הסיבה היחידה שבגינה אנחנו צריכים לבצע את הניקוי.

 

שמירה מפני זיהומים

הסיבה השנייה שבגינה אתם צריכים לשמור על רמת ניקיון גבוה נוגעת לזיהומים שיכולים להתפתח בתור המרפאה. במרפאת שיניים אנחנו עובדים בצורה מאוד פיזית, ובניגוד למרפאות אחרות אנחנו מבצעים בה טיפולים של ממש ולא רק פגישות ייעוץ. הטיפולים הללו גורמים לשחרור של חומרים שונים בחלל האוויר, ועלולים ליצור הצטברות של חיידקים ובקטריות בחלל המרפאה.

לאור זאת עליכם להקפיד במהלך הניקוי לא רק על ניקוי אסתטי אלא גם לדאוג שבסופו של כל יום המרפאה שלכם תהיה נקייה מכל אפשרות של זיהום. כדי לבצע ניקוי כזה, לא מספיק להחזיק אצלכם את ציוד הניקיון הקלאסי.

לנקות מרפאת שיניים

ציוד מתאים

הציוד שאיתו אתם מבצעים את הניקיון צריך להיות כזה שמחטא את המרפאה. כמובן שאת הכלים וסביבת העובדה שלכם עליכם לנקות היטב עם חומרים מחטאים, אולם גם את הסביבה שבה לא נעשית עבודה באופן ישיר כדי לנקות עם אקונומיקה בשילוב של מים רותחים. בלי קשר לעובדה שניקוי כזה טוב יותר מבחינה אסתטית, הוא גם יעזור לכם למנוע מצב של זיהומים במרפאה.

 

לסיכום

ניקוי של מרפאת שיניים חיוני משתי סיבות מרכזיות. הסיבה הראשונה נוגעת לאיכות השירות שאנחנו רוצים להעניק ללקוחות שלנו, שמחייב אותנו לשמור על מרפאה נקייה. הסיבה השנייה נוגעת לבריאות שלנו כיון שהניקיון אמור למנוע מצב של זיהומים שונים במרפאה. כדי לנקות את המרפאה היטב אתם צריכים להחזיק ברשותכם ציוד מתאים, גם לניקיון וגם לחיטוי של המרפאה והכלים שבה.

לנקות מרפאת שיניים

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא