חיפוש

מתי נעשה השתלת שיער?

אנשים רבים שואלים אותנו מתי לדעתנו הם צריכים לפנות למומחים בנוגע להשתלת שיער. ככל שהימים עוברים, נדמה שכולם חושבים שאם עברנו את ההליך המדובר בעצמנו, אז הפכנו להיות מומחים בו. אנו כאן כדי להגיד לכל דורש – אנחנו לא מומחים בתחום, אבל יצאנו לבדוק עבורכם מתי תצטרכו לעשות השתלת שיער, כדי שתפסיקו לפנות אלינו עם השאלה הזו. הישארו אתנו ותגלו מתי תצטרכו לעבור את ההליך.

 

רגע, אם אתם לא מומחים אז מאיפה לכם התשובה?

אם קראתם את פסקת הפתיחה, אתם וודאי מבינים שאין לנו מומחיות בתחום השתלת השיער. שכן, אנחנו רק עברנו אותו לפני כשנה ומאז, השאלות לא מפסיקות להגיע. כדי שנוכל לענות לכל מי שמתכננים לשאול אותנו בהמשך את השאלה המדוברת, החלטנו לפנות אל גורמים שמבינים עניין. מדובר במי שחיים את תחום הסטייל באופן יום – יומי. הגענו אליהם לאחר שפרסמנו פוסט בקבוצת פייסבוק שבה הם נמצאים ושאלנו את השאלה הבאה: מתי לדעתכם צריך לבצע הליך של השתלת שיער?. קיבלנו מעל ל – 30 תשובות ובחרנו להציג בפניכם את הטובות ביותר שיאפשרו לכם להגיע למסקנה בנושא.

 

מתי נעשה השתלת שיער? התשובה של שיף מתל – אביב

שיף הוא בחור צעיר בעל שיער שופע. חשוב מאוד שלא תתבלבלו, אין מדובר כאן בשיער טבעי ב- 100%. כלומר, זה השיער שלו, אבל הוא לא גידל את כולו. שכן, גם הוא ביצע הליך של השתלת שיער. לדבריו, הוא הבין שהוא צריך לבצע השתלת שיער ברגע שראה שהקרובים אליו שולחים לו מבטים מרחמים. היו גם מי שהעירו לו ואמרו לו שהשיער שלו מתדלדל. לדבריו, במצבים כאלה צריך לבצע השתלת שיער.

 

מתי נעשה השתלת שיער? התשובה של ינאי מחיפה

ינאי ציין בפנינו שאין לו התקרחות, ההפך, הוא בורך בשיער שופע ביותר. לדבריו, צריך לבצע השתלת שיער במצבים שבהם יש התקרחות באחד או יותר מהמקומות הבאים:

– מפרצים
– קודקוד הראש
– במקומות שונים ברחבי הקרקפת

הוא אמר שיש מי שבוחרים להתקרח אט – אט ולבצע את ההשתלה בשלב מאוחר יותר, בעוד יש מי שמעדיפים דווקא לבצע את ההליך מיד בשלבים הראשונים.

 

מתי אתם תעשו השתלת שיער?

כעת, אתם יודעים מתי צריך לבצע השתלת שיער. כך שאתם צריכים לחשוב טוב טוב עם עצמכם מה המצב שלכם כעת. האם יש לכם התקרחות שמתחילה? אולי נשירה שמבשרת את העתיד לבוא? ואם לא שמתם לב במקרה לכל אלו, אולי כדאי שתבדקו אם אתם מקבלים מבטים חדשים. שכן, יש מי שלא מצליחים לראות את ההתקרחות שמתחילה באזורים מרוחקים מן העין.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכם את כל הפרטים אודות המצבים שבהם אתם צריכים לעשות השתלת שיער. כעת, כשיש בידיכם את כל המידע, נותר לכם רק להחליט אם זה הזמן או שמא, צריך להמתין.

סטודנט

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא