חיפוש

4 סוגים של רשתות צל שתוכלו לשים במרפסת הבית

מחפשים מפלט מהשמש? אתם לא לבד.

לפעמים הקדוש ברוך הוא מחליט להוציא את החמה מנרתיקה, ואז אנחנו בכלל שוכחים שבמקור היא "שמש צדקה ומרפא בכנפיה" ומחפשים להימלט ממנה, בכל דרך אפשרית.

הבעיה, שלברוח משמש קשה יותר מאשר מגשם, רוח ואפילו שלג – כי מה אפשר לשים על עצמנו כשמדובר בשמש? הדרך היחידה להתגונן היא רשת צל איכותית.

הנה 4 סוגים של רשתות צל מומלצות, שמתאימות למרפסת הבית.

 

רשת צל היפרבולית

מה זה השם הזה? ובכן, כולנו זוכרים את הפרבולה משיעורי גיאומטריה אנליטית. מסתבר שבהשראת הצורה הייחודית הזו (צורת חצי סהר) עוצבו צלעות הרשת.

רשת צל היפרבולית עשויה מחוטי פוליאתלין בצפיפות גבוהה מאוד, ומספקת 90% צל. בנוסף, הצפיפות הגבוהה מעניקה לה חוזק מיוחד. תוסף של מסנן קרינה UV מגן עליה מפני נזקי שמש והתפוררות. בצלעות הרשת מוחדר כבל פלדה, המעניק לה חוזק, גמישות ומתיחה מקסימלית.

זוהי הרשת המומלצת ביותר עבור מוסדות, עסקים ועיריות, אך היא מתאימה גם ללקוחות פרטיים המעוניינים להתפנק עם רשת צל פרימיום.

 

רשת צל משולשת קלה להתקנה

רשת צל משולשת מגיעה בדר"כ במידות מוכנות. מדובר ברשת קלה ואסתטית, המתאימה במיוחד להצללת בריכות – אבל לא רק!

כדאי לבחור ברשת שעשויה מחוטי פוליאתילן בצפיפות גבוהה, ומספקת עד 70% צל. בנוסף, חשוב לברר על תוסף של מסנן קרינה, למזעור נזקי השמש והארכת החיים של הרשת.

רשתות צל משולשות מדמות בצורתן מפרש דקורטיבי. לעיצוב מקסימלי, ניתן לבחור ברשתות צל משולשות בצבעים שונים.

 

רשת צל לפי מידה

רשת צל פונקציונלית, הנחתכת לפי דרישת הלקוח. רשתות צל שונות הנמכרות לפי מידה, מספקות רמות הגנה שונות בהתאם לבחירה. רמת ההגנה נקבעת ע"פ צפיפות האריגה, וע"פ איכות המסננים. הנה טבלה המשקפת הבדלי הגנה יחסיים לרמות צפיפות של רשתות צל שונות.

רמת צפיפות רמת הגנה
140 גר' למ"ר כ-60% צל
180 גר' למ"ר כ-90% צל
325 גר' למ"ר כ-90% צל

נשים לב: המשמעות של צפיפות הסיבים אינה מתבטאת רק ברמת ההגנה, כי אם גם ברמת האיכות והעמידות של רשת הצל. החומר ממנו עשויים הסיבים הוא פוליאתילין. מומלץ לחפש רשתות צל שבהן מותקנים מסנני קרינה UV, למניעת התפוררות הרשת מקרינת השמש.

את כל אחת מהרשתות הללו ניתן להזמין לפי מידה. הרשתות מגיעות עם טבעות בהיקף, שמיועדות למתיחת הכבלים. התקנה דורשת גם רכישת ציוד נלווה, כמו קרבינות ועוגני בטון לרשת.

 

רשת הצללה Nano-X

רשת הצל האולטימטיבית לכל מטרת הצללה. נאנו X היא רשת צל ייחודית שפותחה ע"י חברת טרנקילו הישראלית, הידועה במוניטין שלה. הרשת מספקת את כל היתרונות שניתן לבקש מרשת צל איכותית. הרשת משלבת את כל היתרונות של רשת צל רגילה ושל הצללת לייקרה. השילוב, איך אומרים, מנצח.

יתרונות של רשת הצל נאנו X

  • רשת חזקה ואיכותי, עשויה בצפיפות גבוהה של 160 גר' למ"ר
  • איכות מוגברת הודות לתוסף UV המונע התפוררות כתוצאה מקרינת השמש
  • עמידות בכל עונות השנה הודות לתוסף Water Repellent הדוחה מים
  • לא רק צל, צל בריא! סינון קרינה מזיקה הודות לתוסף UVAUVB
  • אלגנטיות, מרקם חלק הודות ללייקרה, ללא החריצים המוכרים ברשת רגילה

חוץ מכל היתרונות המדהימים הללו, ניתן להנות גם מהתקנה קלה! רשת הצל Nano X מגיעה ללא טבעות בהיקף (למעט 4 טבעות D למתיחה), הודות לטכנולוגיית החיתוך הקשתי שבה היא תפורה. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת התקנה קלה ללא כבל.

בד קשיח

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא