חיפוש

מהם העונשים במקרים של עבירות מין?

בשנים האחרונות אנו שומעים על יותר ויותר מקרים של עבירות מין שבוצעו בנשים, גברים ואף בילדים וטף. עובדה מזעזעת זו גרמה לנו להבין כי עלינו להוציא מדריך מקיף בנושא שיציג בפני כל דורש את העונשים הצפויים בחוק. אנו מקווים שמדריך זה יביא להפחתת המעשים הללו בהקדם האפשרי.

 

עבירות מין – מה הן?

אי אפשר לכתוב מדריך מקיף על עבירות מין מבלי להסביר מה הן. לפי חוק העונשין, מדובר בעבירות שכוללות את המקרים הבאים:

  • בעילה אסורה
  • מעשים מגונים בפומבי
  • אינוס
  • מעשה סדום

בחרנו להתמקד בהסבר קצר אודות המושגים שאנו שומעים בחדשות בימים האחרונים. הראשון הוא מקרה אינוס שבא לידי ביטוי במצבים שבהם מתבצעת בעילת אישה ללא הסכמתה או שהדבר בא לידי ביטוי תוך השגת היחסים במרמה. זהו רק חלק קטן של ההגדרה הארוכה שכוללת גם בעילה בהסכמה עם מי שטרם מלאו לה 14 שנים. כאמור, מקרים מסוג זה נשמעים בחדשות מידי כמה ימים וחשוב להכיר בהם מקרוב ולהבין מה צפוי למי שמקיים אותם.

 

מה העונש הצפוי למי שעובר על עבירות מין?

חוק העונשין המירבי קובע כי מי שביצע עבירות מין חמורות צריך לשבת כ – 20 שנים בכלא. ראוי לציין כי מספר שנות המאסר משתנה בהתאם לקריטריונים שונים. שכן, כל עבירה שצוינה בפסקה הקודמת מתחלקת לקטגוריות. אם למשל מדובר במקרה של אונס שהנתונים העיקריים בו נוגעים לגילה הצעיר של הקורבן (קטינה), לאינוס בכוח או מרמה או לאינוס בבחורה שלוקה בנפשה. כל קריטריון שכזה מוסיף עוד כמה שנות מאסר למי שביצע את אותן עבירות מין אכזריות בקורבן.

 

ביצעתם עבירות מין? כדאי שתפנו בהקדם אל עורך דין

אם ביצעתם עבירות שכאלה ביודעין או שלא ביודעין, עליכם לפנות בהקדם האפשרי אל עורך דין שמכיר את תחום עבירות המין מקרוב. שכן, יש לברר מה בדיוק אירע ומה צפוי לכם בהמשך. ההמלצה שלנו היא לפנות אל עורך דין מוסמך ומומלץ. כזה שיידע להציג את כל שאירע על הצד הטוב ביותר. אם אתם רוצים להגיע אל עורך דין שכזה, כדאי שתקראו את הפסקה הבאה ותגלו איך מגיעים אליו.

 

בחירה בעורך דין מומלץ לדינים שנוגעים לעבירות מין – איך עושים את זה?

אם אתם רוצים להגיע אל עורך הדין הטוב ביותר בתחום, עליכם לפנות אל הרשת ולערוך חיפוש בגוגל. לאחר שתגיעו אל 2 – 3 עורכי דין שעוסקים בתחום זה, תצטרכו לקרוא חוות דעת שנכתבו עליהם. חשוב מאוד לשים לב כי אתם קוראים חוות דעת אמינות. שכן, כך, תוכלו להיות בטוחים ב – 100% בבחירה שלכם.

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם לדעת מה הם העונשים שקבועים בחוק עבור מי שביצעו עבירות מין. בהזדמנות זו נאמר לכם שאנחנו מקווים שתלכו בדרך הישר ותשמרו על המרחב האישי של הסובבים אתכם.

עבירות מין

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא