חיפוש

2 דברים עיקריים בהם עו"ד יסייע בתביעת תאונת עבודה שלך

תאונת עבודה יכולה לקרות לכל אדם, בכל עבודה שהיא. אנחנו הרי נמצאים לא מעט שעות במקום העבודה שלנו, כך שהדבר מביא לעלייה בסיכויים שלנו להיות חשופים לפגיעה כלשהי, קלה כחמורה. במקרים שבהם עובד חווה תאונת עבודה, עליו לפנות על עורך דין שיסייע בהליך. כדי שניתן יהיה לדעת מה תפקידו של עורך הדין בעניין זה, יצאנו לבדוק מהם 3 הדברים העיקריים שבהם עורך הדין יסייע במצב שכזה.

 

מאיפה ריכזנו את כל המידע?

כדי שנוכל להביא לכם את 2 הדברים העיקריים שעורך דין לתאונות עבודה יכול לסייע לכם בהם, היינו צריכים לגשת אל עורך דין מומלץ שעובד בתחום (וכך עשינו). ישבנו עם עורך הדין שהקדיש לנו מעט מזמנו וביררנו עמו מהם הדברים החשובים ביותר שהוא עושה כדי לסייע לכל לקוח שמגיע אליו לאחר שעבר תאונת עבודה. לאחר השיחה עמו, ריכזנו את כל הפרטים החשובים והפכנו אותם למדריך הנוכחי. קראו את השורות הבאות ותגלו את המידע החשוב ביותר שאספנו עבורכם.

 

הדבר הראשון – ילווה אתכם בפניה לביטוח הלאומי

כידוע, ביטוח לאומי אינו מוסד מסביר פנים. אם יצא לכם פעם לתבוע תשלומים שמגיעים לכם, סביר להניח שמצאתם את עצמכם בתוך סבך בירוקרטי שגרם לכם להתחרט על הרגע שבו יצרתם קשר עם המוסד. אבל, אין מה לעשות, אתם צריכים ליצור קשר עם הביטוח הלאומי כדי לקבל את הזכויות שמגיעות לכם.

לאחר תאונת עבודה אתם צפויים לקבל דמי תאונה שיפצו אתכם על הקושי שחוויתם. כדי שלא תצטרכו להתעסק עם העניינים הבירוקרטיים הללו שעשויים לגרום לכם לכאב ראש, אתם צריכים לפנות לעורך דין. שמענו על לא מעט מכרים שלנו שאמרו שהם דיברו עם עו"ד כפיר דיין דובב לתאונות עבודה והם היו מרוצים מהליווי שקיבלו בכל הנוגע לפניה לביטוח הלאומי.

 

הדבר השני – יציג בפניכם את הזכויות שלכם

מה אתם יודעים על הזכויות שמגיעות לכם? ספק אם בכלל ידעתם שהתאונה שאירעה לכם בכלל נחשבת לתאונת עבודה (ולא, אנחנו לא מזלזלים חלילה בהשכלה הכללית שלכם, פשוט מרבית האנשים באוכלוסייה לא בקיאים בנושא) עורך דין יציג בפניכם את כל הפרטים אודות הזכויות שמגיעות לכם בכל הנוגע לתביעת תאונת העבודה שלכם. אז יכול להיות שתגיעו לעורך דין בשביל לברר פרטים כלליים ותגלו בסופו של דבר שאתם זכאים ללא מעט כסף מהביטוח.

 

מה חשוב שתדעו בבחירת עורך דין?

רגע לפני שתפנו אל עורך דין שבקיא בתחום תאונות הדרכים, עליכם לבדוק את הפרטים הבאים אודותיו:

  • הניסיון שלו בתחום
  • ההצלחות שלו בתיקים קודמים
  • ההמלצות שניתנו עליו לקוחות קודמים

חשוב שתערכו בירור לפני שתגיעו אל עורך הדין, כדי שתדעו שאתם בידיים טובות. אנו מאחלים לכם שתבחרו נכון ושתגיעו לעורך הדין שיסייע לכם באופן מיטבי.

תביעת תאונה

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
איך עובד תהליך אישור אפוסטיל 
איך עובד תהליך אישור אפוסטיל 

אפוסטיל הוא אישור רשמי המאמת את חתימתו וזהותו של נושא משרה ציבורית על מסמך רשמי. תהליך אישור האפוסטיל חיוני לצורך השימוש במסמכים רשמיים מחוץ לגבולות

קרא עוד »
כיצד מתבצע תהליך קבלת ירושה
כיצד מתבצע תהליך קבלת ירושה?

רבים הם האנשים שצפו במהלך חייהם בסדרות וסרטים שהציגו כדרך אגב את ההתמודדות עם תהליך קבלת ירושה. שכן, מדובר בעניין מורכב שעשוי להוביל לא פעם לסכסוכים בין

קרא עוד »