חיפוש

מהי חשיבותו ומהם תפקידיו של עורך דין נדל"ן?

מתעניינים בשוק הנדל"ן? רוצים להשקיע בתחום אבל לא יודעים מהם הכללים והרגולציות בנושא? כדאי שתתייעצו עם עורך דין נדל"ן אשר ילווה אתכם לאורך כל הדרך לעבר השקעה חוקית ובטוחה. אז מהי חשיבותו של עורך דין נדל"ן והאם זה הכרחי לא למשקיע?

 

בדיקת זכויותיכם וחובותיכם

שוק הנדל"ן הוא אומנם שוק רווחי מאוד, אך כל עסקה בשוק זה מלווה בחוקים ורגולציות רבות. עו"ד מקרקעין ידע לעזור לכם להבין את כלל החוקים בהם אתם מחויבים, להסביר לכם אותם ולעזור לכם לעמוד בהם על מנת שלא תסתבכו למול רשויות החוק בעתיד. אדם שהוא אינו עורך דין, לא ידע לעקוב אחר כלל החוקים והשינויים החלים בהם ולכן עלול לפעול בטעות בצורה שאינה חוקית. כמו שאדם שאינו מתעסק במשפטים לא ידע להבין בצורה ודאית מהם החוקים החלים עליו, ועלול לפספס את הזכויות המגיעות לו.

על כן, עורך דין נדל"ן יגן עליכם מכל הבחינות – הן לוודא שלא תסתבכו עם רשויות החוק והם לוודא שאתם ממשים את מלוא זכויותיכם. כמו כן, עסקאות נדל"ן עלולות להגיע לעיתים לבית המשפט ובמידה ואכן הדבר יקרה, עורך הדין שליווה אתכם יוכל לייצג אתכם למול רשויות החוק היות והיה איתכם לאורך כל התהליך ולכן בקיא בחומר הנדרש. עורך דין מסוג זה נדרש עוד יותר במידה ואתם מעוניינים לבצע עסקת נדל"ן בחו"ל. זאת היות ובמקרים אלו נדרשת הבנה גם בחוקי מדינת ישראל בנושא וגם בחוקי המדינה בה מתבצעת הרכישה.

 

ליווי אישי צמוד

עסקאות נדל"ן יכולות להיות מורכבות ולגרום למי שלוקח בהן חלק להרגיש אבוד, במיוחד אם אתם בתחילת דרכם. עורך דין נדל"ן לא רק שיגן עליכם מבחינה חוקית, אלא גם ילווה אתכם בצורה מלאה ואישית כך שתוכלו להרגיש בטוחים לאורך כל התהליך. תחושת הביטחון וההגנה היא קריטית בעת ביצוע הרכישה היות ותעזור לכם לעמוד בצורה טובה יותר במהלך המשא ומתן על המחיר. עורך הדין שלכם יוכל גם לקחת חלק בתהליך המשא ומתן עצמו, לוודא שלא רימו אתכם וכי כלל ההליך נעשה בצורה כשרה כלפיכם.

 

בדיקה לגבי יכולת רכישה

עסקאות נדל"ן יכולות להיות בעיתיות ורבים נפגעו מאנשים לא הגונים אשר גרמו להם לבצע עסקה שאינה כשרה או תקינה, ללא ידיעתם. לא תמיד קל לסמוך על אנשים פרטיים וגם לא על חברות גדולות, היות וחלקם עלולים לנצל חוסר ידיעה של הצד השני. עורך דין נדל"ן יעזור לכם לוודא שלא "נפלתם בפח". עורך הדין שלכם יוודא כי הנכס אותו אתם מעוניינים לקנות הוא נכס אשר ניתן לרכישה ולא מוטלים עליו הגבלות, כי הבעלים הרשומים על הנכס הם אכן הבעלים הרשמיים, מה היסטורית הבעלויות על הנכס, מי רשום על המשכנתא של הנכס, וידלה פרטים נוספים נחוצים.

עורך דין מקרקעין

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא