חיפוש

3 רעיונות לברכות מקוריות ליום ההולדת!

כתיבת ברכה מקורית ליום הולדת עשויה להיות עניין מורכב שיגזול מכם זמן רב ומאמץ. אנחנו מכירים בעניין הזה מקרוב, בגלל שמצאנו את עצמנו לא מזמן מתמודדים עם ניסיונות כושלים לכתיבת ברכות מסוג זה. הדבר גרם לנו להיפגש עם מומחים בתחום הברכות שמסרו לנו כל מיני רעיונות שמקלים על כתיבת הברכה. אנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולגלות מה הם 3 הרעיונות הנבחרים שינחו אתכם לכתוב ברכה מקורית ויוצאת דופן.

 

הרעיון ה – 1: תכתבו לעצמכם נקודות אישיות שנוגעות למקבל הברכה

הרעיון הראשון נוגע לכתיבת נקודות שנוגעות לאופי של מקבל הברכה. מדובר ברעיון שיאפשר לכם לכתוב ברכה שהיא לא רק מקורית, אלא גם אישית. שכן, היא תציג בפני מקבל הברכה את כל תכונות האופי הטובות שבו.

אם אתם בוחרים ברעיון זה, עליכם לשים לב כי אתם מתמקדים בעיקר בנקודות חיוביות. אם תבחרו להציג את הנקודות השליליות, כדאי שתעשו זאת באופן הומוריסטי וקליל שיביא לגיחוך בפניו של מקבל הברכה.

ברכות יום הולדת

הרעיון ה – 2: תיקחו השראה מברכות יום הולדת שנמצאות ברשת

כל אחד מאתנו נכנס פעם אל אתר של ברכות ליום הולדת והעתיק ממנו ברכה שהייתה נראית לו מתאימה למקבל המתנה. אנחנו לא ממליצים לכם לעשות זאת הפעם, מכיוון שהמדריך הנוכחי עוסק בברכות מקוריות (וזו לא ברכה מקורית במיוחד, בגלל שמאות או אלפי אנשים השתמשו בה עד כה). ההמלצה שלנו היא לקחת השראה. כלומר, לשלב מילים מכמה ברכות ולכתוב בסופו של דבר ברכה מקורית וייעודית עבור מקבל המתנה.

 

הרעיון ה – 3: תפנו אל מומחים בתחום הברכות לקבלת סיוע מקצועי

הרעיון השלישי הוא להשאיר למישהו אחר את המטלה המסובכת. אולי תופתעו לשמוע שיש כל מיני אנשים שישמחו לבצע עבורכם את כתיבת הברכה. שימו לב – אם תבחרו ברעיון זה, תצטרכו כנראה ליישם את הרעיון הראשון שיאפשר לבעל המקצוע להכיר את מקבל המתנה מקרוב ולהתאים לו את הברכה באופן אישי.

ברכות יום הולדת

טיפ לכתיבת ברכה מושלמת: תבחרו בכרטיס ברכה מתאים

מי מכם שרוצים לכתוב ברכה מושלמת ומקורית צריכים להתהדר בכרטיס ברכה מתאים. אנו ממליצים לכם לערוך חיפוש בחנויות פרחים או מתנות שונות. שכן, שם תמצאו מגוון עצום של כרטיסי ברכה מעניינים שיגרמו לברכה שלכם להיות הרבה יותר מרגשת.

שימו לב שיש היצע רחב של כרטיסי ברכה ולא כולם מתאימים ליום הולדת. אנחנו מציינים זאת כדי שלא תבחרו בטעות כרטיס לברית מילה או בר מצווה, בזמן שמדובר ביום הולדת 10 או 20.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכם את 3 הרעיונות הטובים ביותר לברכות מקוריות ליום הולדת. בשלב זה אתם יודעים מה הם הרעיונות שיאפשרו לכם להעניק ברכה מקורית במיוחד, כך שנותר לכם רק לבחור את הרעיון המתאים ביותר עבורכם. נאחל שיהיה בהצלחה!

ברכות יום הולדת

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא