חיפוש

4 סיבות להשתמש במתקן לנייר ידיים

בעולם של היום כמעט לכל פעולה בסיסית שאנחנו עושים ישנם טכנולוגיות שונות שפותחו, כל זה על מנת להפוך לנו את העולם לנוח יותר. אחד הדברים הנפוצים ביותר זה מכשירים או מתקנים שעזרו להפוך את העולם שלנו ליעיל יותר, אחד מהמתקנים הטובים שהומצאו, שאולי לא חשבתם עליו כיעיל וחשוב זה מתקן לנייר ידיים. אז למה כדאי להשתמש בו ? הרי לפניכם לפחות 4 סיבות

 

קצת היסטוריה על רחיצת הידיים

ידוע כי בימי הביניים המודעות להיגיינה הייתה ירודה. חוקרים ורופאים לא ידעו לשייך מחלות מסוימות לעובדה שהסביבה אינה נקיה מספיק ולהעברת מחלות יש קשר ישיר להיגיינה. במרוצת השנים גילו כי רחיצת הידיים באופן תדיר היא מפתח משמעותי בשמירה על בריאותנו ובמניעת העברת מחלות.

 

למה חשוב לרחוץ ידיים?

במשך היום אנחנו חשופים למיליוני חיידקים וירוסים שנמצאים בכל מקום לאורך היום. כשאנחנו משתמשים בידיים המלוכלכות כדי לאכול, או לשפשף את העיניים, אנחנו מחדירים לתוך הגוף שלנו את מיליוני החיידקים שאספנו לאורך היום, חיידקים אלה עלולים להזיק לבריאותנו.

 

שירותים במקומות ציבוריים

בכל מקום נוכל למצוא שירותים ציבוריים ברמת ניקיון שונה.  אין ספק ששירותים ציבוריים הם מקור משמעותי לאיסוף חיידקים. כיום בכל חדר שירותים תמצאו כיור עם סבון שעל ידו מתקן לייבוש הידיים או מתקן לנייר ניגוב ידיים. הסיבה לשילוב הזה נולדה מתוך הבנה שגם לניגוב הידיים יש משמעות גדולה בהשלמת תהליך נקיון הידיים. אספנו עבורכם 4 סיבות למה כדאי להשתמש במתקן הזה.

הנייר הוא חד פעמי – לפני שנייר היה דבר כל כך נזיל יכולתם למצוא בחדרי שירותים ציבוריים מגבות קטנות לטובת ניגוב הידיים, ללא ספק המגבות הללו הם אוסף נוסף של חיידקים, מכיוון שרטיבות גם היא צוברת חיידקים. במתקן לנייר השימוש הוא חד פעמי ואין הצטברות חיידקים.

היגיינה – אז את בעיית השימוש הרב פעמית פתרונו, אבל מה קורה אם כולם נוגעים במתקן עם ידיים רטובות? גם זה מתכון להצטברות רצינית של חיידקים. ברוב מתקני הנייר הניירות יוצאים אחד אחרי השני החוצה ואין צורך בנגיעה במתקן עצמו.

חסכוני – המתקן בנוי כך שבכל פעם יוצא נייר אחד החוצה שאמור להספיק לבן אדם אחד, כך שבעצם אין באפשרות הבן אדם לקחת כמות גדולה של ניירות ולבזבז סתם. בטח בשירותים ציבוריים שעוברים שם מאות אנשים מדי יום, השימוש המדוד הוא משמעותי.

נוח לשימוש – כדי להשתמש במתקן לניגוב הידיים לא צריך להתאמץ, המתקן מובנה באופן שבו האדם לא צריך לחשוב ורק צריך לקחת נייר מהמתקן. כיום ישנם סוגים רבים של מתקני נייר, תוכלו למצוא מתקנים אוטומטיים שמוציאים נייר רק כאשר היד נכנסת תחתיהם, שזה שדרוג נוח ששומר על היגיינה וגם על החיסכון.

 

לסיכום – מתקן חכם שפותר לכם הכל.

בשנים האחרונות פותחו מתקנים חכמים שבעזרת חיישנים מזהים יד אדם המבקשת להשתמש בנייר.  החיישנים מוציאים לבד את הנייר ואין שום צורך במגע ידי אדם. המתקנים הללו בעצם מכניסים לתוכם את שלושת היתרונות שמנינו למעלה. מוציאים נייר אחד בכל פעם ובכך שומרים חיסכון, אין צורך לגעת במכשיר כדי למשוך נייר וכך נשמרת ההיגיינה והכי חשוב הם נוחים לשימוש ולא דורשים מאמץ, אז אם אתם מתלבטים הגיע הזמן להפסיק ולרכוש אחד כזה.

מתקן נייר לידיים

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא