חיפוש

5 דברים שלא ידעתם על משחק הפוקר!

פוקר הוא אחד ממשחקי הקלפים הנפוצים כמשחקי הימורים בעולם כולו. כמעט לכל אדם יצא לשחק פוקר אם במשחק על כסף או סתם כמשחק חברתי. כולם יודעים שהמטרה של כל שחקן במשחק הפוקר היא לנצח כמה שיותר סבבים ולהימנע מכמה שיותר הפסדים. בנוסף לכך, בכדי לנצח בפוקר יש צורך בשילוב של כישרון עם מזל. עובדות אלה הן ידועות לכל, אז הנה לפניכם 5 עובדות שלא ידעתם על משחק פוקר. 

 

1 – ההיסטוריה של משחק הפוקר 

למרות שישנם מיתוסים סביב ההיסטוריה העתיקה של משחק הפוקר, מיתוסים אלה מתארכים את משחקי הפוקר הראשונים למאה העשירית לספירה. הסברה הרווחת כיום היא שמשחק הפוקר הומצא על ידי תושבי דרום ארצות הברית בסוף המאה ה-19 או בתחילת המאה ה-20. משם הוא התפשט לכל העולם וכיום ניתן לשחק פוקר באינטרנט מכל פינה ברחבי הגלובוס. 

1 - ההיסטוריה של משחק הפוקר 

2 – משחק הפוקר הארוך ביותר 

משחקי פוקר לא מוגבלים בזמן אלא ברצון השחקנים ולעיתים במספר סבבים מוגבל שהוחלט מראש. שחקנים מפורסמים רבים ברחב העולם מתגאים בכך שהם מסוגלים לשחק במשך שעות רבות בלי הפסקה לישון או לנוח. עם זאת, אפילו השחקנים הטובים והמתמידים ביותר יופתעו לשמוע, שמשחק הפוקר הארוך ביותר בעולם ארך מעל שמונה שנים. משחק זה נערך בתיאטרון כלוב הציפורים שבפלורידה – הוא התחיל בשנת 1881 ונגמר בשנת 1889. 

2 - משחק הפוקר הארוך ביותר 

3 – גרסאות שונות של משחק הפוקר 

כל מי שמכיר מעט את משחק הפוקר יודע שיש לו מספר גרסאות, שכל אחת מהן שונה במעט מהאחרות. קלאסיק פוקר ואומהה פוקר הן הגרסאות הנפוצות של משחק זה, ובהן משחקים בכל מקום כמעט. מאידך, קיימות גם גרסאות שונות ופחות מוכרות כמו הגרסה הסינית, הרוסית והקריבית. למען האמת, ישנן מעל למאה גרסאות למשחק הפוקר שנפוצות ברחבי העולם כולו. תוכלו ללמוד עוד בנושא באתר https://7xlagent.co.il

 

4 – התגרות ביריב כטקטיקה במשחק פוקר 

אחת הטכניקות הפחות מוכרות במשחק הפוקר היא התגרות ביריב כטקטיקה בדרך לניצחון. שימוש נכון בטכניקה זאת מערער את שלוותו של היריב, ומאפשר לך להבין את מצב הקלפים שלו בצורה טובה יותר. אחד הכלים שכל שחקן פוקר טוב צריך להחזיק בסל הכלים שלו הוא היכולת להישאר רגוע גם שהסיכון עולה וכסף רב תלוי בהחלטות שיקבל בדקות הקרובות. אם היריב שלך יגיע למצב של עצבנות וחוסר שקט, אז הוא כבר בחצי הדרך להפסד. 

 

5 – מקצוענים עשויים להרוויח כסף רב

רוב שחקני הפוקר ברחבי העולם לא משחקים במשחק זה בצורה מקצועית, אבל גם בקרב השחקנים המקצועיים של פוקר ניתן למצוא תבנית פשוטה וברורה לחלוקת הכסף בין השחקנים. ישנם מעט שחקנים מוכשרים ומוצלחים שמקבלים רווחים בסכומים גבוהים מאוד. לעיתים קרובות ניתן לקבל מספר מיליוני דולרים על זכייה בטורניר אחד. 

5 דברים שלא ידעתם על משחק הפוקר!

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא