חיפוש

5 הסיבות להשתמש בעורך דין לאחר תאונת דרכים

תאונות דרכים הן נושא מאוד נפי במדינת ישראל. האלימות כביש גוברת משנה לשנה, ולאזרח שנמצא שעות רבות על הכביש במהלך השבוע נראה שצריך שללוח את כולנו לסדנת חינוך מחדש בכל הנוגע נהיגה; וזה בגלל האלימות, בגלל התאונות ובגלל ההתנהגות שלנו. חס וחלילה, אבל כשקורת תאונת דרכים עורך דין תאונות דרכים הופך להיות כלי לא רק בירוקרטי, אלא כלי הגנתי. זאת ועוד, מיד בכתבה.

 

עורך דין תאונות דרכים

עורך דין זה מתמחה בטיפול בכל הנוגע לתביעה מול חברות ביטוח של הצד הפוגע או הנפגע, ניהול המקרה במידה והוא מגיע לבית משפט, מסייע בליווי נפשי במידת הצורך. ישנן התמחויות רבות לעורכי דין, ובמקרה שלנו עורך דין תאונות דרכים מתמחה בכל הערכאות המשפטיות, רגולציה על רכבים וכמובן על ההגנה מול התביעה.

 

הגנה

במידה והצד הנפגע פונה לעורך דין תאונות דרכים, החל מרגע זה העורך דין יסקור את כל מקרה התאונה עד ליסוד במטרה להבין בדיוק מה קרה. הוא יבצע איסוף מידע היקפי, יראיין אתכם ואת קרובי משפחה וכבר יתחיל לחשוב על האסטרטגיה בבית המשפט. למה הגנה אם נפגעתם? במקרים רבים, הצד הפוגע יגיש תביעה נגדית כדי אוטומטית להגן על חפותו וינסה להפיל את האחריות על ביצוע התאונה דווקא על הצד הנפגע.

 

לשמור בבטן

במידה ואתם מגיעים לבית משפט בעקבות תאונת דרכים, עורך דין יוכל להגן עליכם עד לשלב מסוים אך אחריות רבה מכך נופלת על הכתפיים שלכם. משמע, יהיה עלייכם להיערך מראש עם העורך דין לקראת מתן עדות ומהלך משפט, לקבוע מראש על מה שאתם עונים, באיזה אופן ואיך להגיב לעורך דין מהצד השני בתביעה.

 

פיצויים

מעבר לפן משפטי, עורך דין יוכל לעזור לכם להגי את כל התביעות ולעשות סדר בכל עניין הזכויות והזכאויות שלכם מול ביטוח לאומי. עורך דין תאונות דרכים ילווה אתכם לאורך כל הדרך בה אתם מתמודדים עם מנגנוני הבירוקרטיה בדרך לקבלת סיוע כספי ופיצויים גם בהיבט הביטוח וגם מול המערכות שמייצגות ת עצמן כרשת הביטחון החברתי.

 

סוגי תאונות

לכל תאונת דרכים יש משקל אחר. יש תאונות התנגשות חזותיות וצדדיות, פגע וברח, פגיעות קלות לרכב, תאונת דרכים קלה, בינונית וחמור וגם תאונות דרכים של רכבים דו גלגליים. לכל תאונה יש משמעות אחרת בבית המשפט מאחר והיא יכולה להציג התנהגויות על הכביש מהצד הפוגע והנפגע.

 

כמה מילים לסיכום

עורך דין תאונות דרכים הוא כלי. כלי שימושי שמסייע לכם בהתמודדות עם בירוקרטיה של מערכת בתי המשפט, הסגרים בין חברות ביטוח, התמודדות וקבלת פיצויים מביטוח לאומי ופיצויים נוספים מהצד הפוגע בהתאם לרמת הפגיעה בכם. עם המצב בכביש כיום, כל אחד צריך עורך דין תאונות דרכים.

עורך דין

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
איך עובד תהליך אישור אפוסטיל 
איך עובד תהליך אישור אפוסטיל 

אפוסטיל הוא אישור רשמי המאמת את חתימתו וזהותו של נושא משרה ציבורית על מסמך רשמי. תהליך אישור האפוסטיל חיוני לצורך השימוש במסמכים רשמיים מחוץ לגבולות

קרא עוד »
כיצד מתבצע תהליך קבלת ירושה
כיצד מתבצע תהליך קבלת ירושה?

רבים הם האנשים שצפו במהלך חייהם בסדרות וסרטים שהציגו כדרך אגב את ההתמודדות עם תהליך קבלת ירושה. שכן, מדובר בעניין מורכב שעשוי להוביל לא פעם לסכסוכים בין

קרא עוד »